Doprava

Jízdní řády ČSAD ve formátu

Jízdní řády ČD ze zastávky Kostelec n. Orl.
směr Letohrad konečná stanice  směr Týniště n. Orl. konečná stanice 
6:03 Letohrad 4:47 x Hradec Králové
7:44 Doudleby n. Orl. 5:53 Praha
8:44 Letohrad 6:39 Hradec Králové
9:59 Jeseník 7:07 x Hradec Králové
10:15 Letohrad 8:01 Hradec Králové
12:05 Rokytnice v O.h. 9:23 Týniště n. Orl.
13:32 Doudleby n. Orl. 10:05 Hradec Králové
14:33 Vamberk 11:29 Praha
15:02 x Letohrad 12:56 Chlumec n. Cidlinou
15:40 Letohrad 13:50 Velký Osek
16:57 o Letohrad 14:53 Hradec Králové
16:57 + Letohrad 15:29 x Týniště n. Orl.
17:51 Wroclaw 16:15 Praha
18:12 Letohrad 17:14 Velký Osek
19:16 Letohrad 18:30 Týniště n. Orl.
21:26 Letohrad 18:45 Hradec Králové
23:24 x Doudleby n. Orl. 20:27 Hradec Králové
  22:40 x Týniště n. Orl.
 
Jízdní řády Audis z Kostelce n. Orl. – náměstí
  6:08
  9:15
12:15

Doudleby n. Orl., Borovnice, Lhoty u Potštejna, Polom, Potštejn, Vamberk, Rychnov n. Kn.

13:55 Doudleby n. Orl., Borovnice
14:50

Doudleby n. Orl., Borovnice, Lhoty u Potštejna, Polom, Potštejn, Vamberk

16:00 Doudleby n. Orl., Borovnice, Lhoty u Potštejna
  5:00
  6:10
  7:20
13:50
Častolovice, Synkov, Rychnov n. Kn.
  5:35 Častolovice, Čestice, Olešnice u RK, Lično
10:00
12:30
15:05
16:20

Častolovice, Hřibiny-Ledská, Malá Ledská, Olešnice u RK, Hoděčín, Velká Ledská, Lično

  7:45 Doudleby n. Orl., Rychnov n. Kn., Solnice, Skuhrov n. Bělou, Deštné v OH /spoj umožňuje cestování s jízdním kolem/