Doprava

Jízdní řády ČSAD ve formátu

Jízdní řády ČD ze zastávky Kostelec n. Orl.
směr Letohradkonečná stanice směr Týniště n. Orl.konečná stanice 
6:03Letohrad4:47 xHradec Králové
7:44Doudleby n. Orl.5:53Praha
8:44Letohrad6:39Hradec Králové
9:59Jeseník7:07 xHradec Králové
10:15Letohrad8:01Hradec Králové
12:05Rokytnice v O.h.9:23Týniště n. Orl.
13:32Doudleby n. Orl.10:05Hradec Králové
14:33Vamberk11:29Praha
15:02 xLetohrad12:56Chlumec n. Cidlinou
15:40Letohrad13:50Velký Osek
16:57 oLetohrad14:53Hradec Králové
16:57 +Letohrad15:29 xTýniště n. Orl.
17:51Wroclaw16:15Praha
18:12Letohrad17:14Velký Osek
19:16Letohrad18:30Týniště n. Orl.
21:26Letohrad18:45Hradec Králové
23:24 xDoudleby n. Orl.20:27Hradec Králové
 22:40 xTýniště n. Orl.
 
Jízdní řády Audis z Kostelce n. Orl. – náměstí
  6:08
  9:15
12:15

Doudleby n. Orl., Borovnice, Lhoty u Potštejna, Polom, Potštejn, Vamberk, Rychnov n. Kn.

13:55Doudleby n. Orl., Borovnice
14:50

Doudleby n. Orl., Borovnice, Lhoty u Potštejna, Polom, Potštejn, Vamberk

16:00Doudleby n. Orl., Borovnice, Lhoty u Potštejna
  5:00
  6:10
  7:20
13:50
Častolovice, Synkov, Rychnov n. Kn.
  5:35Častolovice, Čestice, Olešnice u RK, Lično
10:00
12:30
15:05
16:20

Častolovice, Hřibiny-Ledská, Malá Ledská, Olešnice u RK, Hoděčín, Velká Ledská, Lično

  7:45Doudleby n. Orl., Rychnov n. Kn., Solnice, Skuhrov n. Bělou, Deštné v OH /spoj umožňuje cestování s jízdním kolem/